Warszawa – Ursus ul. Plutonu AK "Torpedy" 26 +48 22 668 48 53 Kom. 605 520 555
Pon-Pt – 8.00-20.00 Sob – od 8:00

USG 3D/4D – APARAT USG GE VOLUSON S6

Lecznica Puls zaprasza na badania USG prowadzone z wykorzystaniem jednego z najnowocześniejszych aparatów USG GE Voluson S6 – wykonujemy badania USG ciąży w 3D/4D. Zachęcamy do umówienia się na wizytę w naszym gabinecie!USG transwaginalne

Nowoczesne badania USG pozwalają na szybką i dokładną ocenę stanu narządów płciowych nie tylko w okresie ciąży, ale stanowią także podstawową profilaktykę chorób i wad poza tym okresem.

Regularne wizyty u ginekologa są bardzo ważne u kobiety na każdym etapie życia, dlatego w naszej Lecznicy Puls zapewniamy wszystkim Pacjentkom odpowiednią opiekę najlepszych lekarzy, którzy na co dzień pracują w uznanych warszawskich szpitalach i posiadają wieloletnie doświadczenie w swojej specjalizacji.

USG 3D Warszawa , USG 4D Warszawa – zapraszamy do skorzystania z oferty badań!

Badania transwaginalne – USG dopochwowe Warszawa

Badania transwaginalne (TV), czyli dopochwowe są jednymi z najczęściej prowadzonych badań USG w ginekologii. Dzięki nim lekarz może zobrazować narządy rodne kobiety, a także w porę dostrzec nieprawidłowości, aby skierować pacjentkę na dalsze leczenie.

Wykonujemy badania USG macicy, jajowodów, USG jajników Warszawa – zapraszamy do umówienia się na konsultację u jednego z naszych ginekologów.

Badanie 3D/4DBadania w ciąży – USG ciąży Warszawa

Wykonujemy również kompleksowe badania USG płodu – dzięki badaniu ultrasonograficznemu można przyjrzeć się dziecku w łonie matki, a także kontrolować jego prawidłowy rozwój na wszystkich etapach życia płodowego.

Do prowadzenia badań USG w ciąży stosuje się obecnie różne technologie. Najprostsza z nich to USG 2D, które pozwala na obserwowanie obrazu w płaszczyźnie. USG daje płaskie obrazy dwuwymiarowe w skali szarości. Aby zobaczyć obraz w różnych płaszczyznach, wykonuje się obrazowanie 3D/4D.

W trakcie badania USG 3D/4D lekarz może zaprezentować rodzicom dokładną anatomię dziecka. Taka metoda obrazowania umożliwia także wczesne wykrycie ewentualnych wad, na przykład rozszczepu kręgosłupa, rozszczepu podniebienia, wad serca. Badanie USG 3D/4D pozwala również na uzyskanie efektownych zdjęć!

<h4><strong>Badanie USG 3D/4D</strong></h4>

W naszej Lecznicy Puls do badań ginekologicznych USG wykorzystujemy nowy aparat GE Voluson S6. Jest to jeden z najlepszych aparatów USG stosowanych obecnie w badaniach ginekologicznych oraz położniczych.

UWAGA! Uprzejmie informujemy, że jakość obrazu USG płodu w technice tradycyjnej 2D (skala szarości), a także w technice trójwymiarowej 3D/4D

USG ginekologiczne Warszawa cena

zależna jest od wielu czynników, m.in.:

  • położenia płodu
  • wieku ciążowego
  • ilości wód płodowych
  • indywidualnej przezierności tkanek dla ultradźwięków (ilość tkanki tłuszczowej, właściwości tkanki łącznej)
  • stosowania kremów na skórę brzucha przed badaniem

USG 4D Warszawa cena – informacji o cenach badań ultrasonograficznych udzielamy również telefonicznie. USG ciąży, USG dopochwowe, USG jajników cena Warszawa – w naszej Lecznicy Puls zapewniamy przystępne ceny badań USG!

Lecznica Puls – USG dopochwowe Warszawa, USG ciąży Warszawa – zachęcamy do zapisania się na wizytę!