Warszawa – Ursus ul. Plutonu AK "Torpedy" 26 +48 22 668 48 53 Kom. 605 520 555
Pon-Pt – 8.00-20.00 Sob – od 8:00

PSYCHIATRA

Psychiatra Ursus: zapraszamy do zapisania się na wizytę do lekarza psychiatry
przyjmującego w naszej Lecznicy Puls w Ursusie.

Psychiatra to lekarz zajmujący się badaniem, diagnozowaniem, a także leczeniem oraz zapobieganiem zaburzeń i chorób psychicznych. Podczas pracy z pacjentami zapewnia im kompleksową opiekę, której celem jest poprawa jakości ich życia. Z konsultacji z lekarzem psychiatrą warto skorzystać w sytuacji, gdy pojawiają się problemy natury psychologicznej, z którymi nie możemy uporać się samodzielnie. Depresja i inne zaburzenia nastroju, zaburzenia lękowe, zaburzenia nerwicowe, zaburzenia osobowości, poważne kryzysy, duży stres – w tych, a także w wielu innych sytuacjach. Lekarz psychiatra może pomóc pacjentowi w obraniu odpowiedniej dla niego ścieżki leczenia. W przeciwieństwie do psychologa i psychoterapeuty psychiatra jest specjalistą medycyny, który ukończył odpowiednie studia medyczne. Oznacza to, że posiada on również uprawnienia do przepisywania odpowiednich leków. Psychiatrzy w naszej Lecznicy Puls znajdującej się w warszawskiej dzielnicy Ursus to lekarze z wieloletnim doświadczeniem, którzy posiadają wymagane uprawnienia oraz właściwe podejście do pacjenta. Zapewniamy jednocześnie całkowitą dyskrecję.

W naszej Lecznicy pacjenci korzystający z konsultacji z psychiatrą mogą otrzymać recepty, zwolnienia lekarskie, skierowania na inne badania, a także zaświadczenia do ZUS.

Zapraszamy do nas wszystkie osoby, które chciałyby skorzystać z profesjonalnej konsultacji psychiatrycznej, aby zrozumieć bliżej swoją osobowość i postępowanie, a także otrzymać fachowe leczenie na bazie najnowocześniejszych metod stosowanych obecnie w psychiatrii.

Psychiatrzy w Lecznicy Puls:

Specjalista psychiatra lek. med. Jacek Balicki
Poniedziałek : od 16.30

Specjalista psychiatra lek. med. Paweł Pawełczak
Piątek : od 13:00