Warszawa – Ursus ul. Plutonu AK "Torpedy" 26 +48 22 668 48 53 Kom. 605 520 555
Pon-Pt – 8.00-20.00 Sob – od 8:00

Psychiatra Warszawa Ursus

Psychiatra Warszawa Ursus: zapraszamy do zapisania się na wizytę do lekarza psychiatry przyjmującego w naszej Lecznicy Puls w Ursusie. Psychiatra to lekarz zajmujący się badaniem, diagnozowaniem, a także leczeniem oraz zapobieganiem zaburzeń i chorób psychicznych. Podczas pracy z pacjentami zapewnia im kompleksową opiekę, której celem jest poprawa jakości ich życia. Z konsultacji z lekarzem psychiatrą warto skorzystać w sytuacji, gdy pojawiają się problemy natury psychologicznej, z którymi nie możemy uporać się samodzielnie. Depresja i inne zaburzenia nastroju, zaburzenia lękowe, zaburzenia nerwicowe, zaburzenia osobowości, poważne kryzysy, duży stres – w tych, a także w wielu innych sytuacjach. Lekarz psychiatra może pomóc pacjentowi w obraniu odpowiedniej dla niego ścieżki leczenia. W przeciwieństwie do psychologa i psychoterapeuty psychiatra jest specjalistą medycyny, który ukończył odpowiednie studia medyczne. Oznacza to, że posiada on również uprawnienia do przepisywania odpowiednich leków. Psychiatrzy w naszej Lecznicy Puls znajdującej się w warszawskiej dzielnicy Ursus to lekarze z wieloletnim doświadczeniem, którzy posiadają wymagane uprawnienia oraz właściwe podejście do pacjenta. Zapewniamy jednocześnie całkowitą dyskrecję.

Konsultacje psychiatryczne Warszawa Ursus

W naszej Lecznicy pacjenci korzystający z konsultacji z psychiatrą mogą otrzymać recepty, zwolnienia lekarskie, skierowania na inne badania, a także zaświadczenia do ZUS. Zapraszamy do nas wszystkie osoby, które chciałyby skorzystać z profesjonalnej konsultacji psychiatrycznej, aby zrozumieć bliżej swoją osobowość i postępowanie, a także otrzymać fachowe leczenie na bazie najnowocześniejszych metod stosowanych obecnie w psychiatrii.

Psychiatra Warszawa

Jeśli potrzebny jest Państwu dobrej jakości psychiatra Warszawa, to nie warto odkładać wizyty u specjalisty. Szybsze spotkanie z lekarzem to szybsza pomoc, na którą każdy zmagający się z tym problemem zasługuje. W naszej lecznicy oferujemy pacjentom krótki czas oczekiwania, profesjonalną obsługę i wsparcie doświadczonych lekarzy, przez wiele lat zajmujących się pomocą psychiatryczną. Pomogli już setkom pacjentów w podjęciu odpowiedniego leczenia, jesteśmy więc przekonani, że będą w stanie zaproponować dostosowane do Państwa potrzeb rozwiązania.

Każdy zatrudniony przez nas psychiatra Warszawa jest renomowanym specjalistą, lekarzem w wieloletnim doświadczeniem. Odpowiednie podejście i traktowanie z szacunkiem pacjentów pozwala na osiąganie lepszych rezultatów i ulepszenie współpracy, dzięki czemu tek wielu z nich otrzymuje odpowiednią pomoc. Doświadczane problemy ze zdrowiem psychicznym nie muszą już dłużej utrudniać Państwu życia – bulimia, fobie, choroba afektywna dwubiegunowa, zaburzenia obsesyjno-kompulsyjne, depresja i wiele innych zaburzeń – to wszystko można przezwyciężyć i na nowo cieszyć się pełnią życia. Wystarczy zdecydować się na pierwszy krok, zadzwonić do naszej lecznicy i umówić spotkanie z psychiatra Warszawa. Wizyta u lekarza w miłej i przyjaznej atmosferze pomoże wyzbyć się wątpliwości i w pełni wykorzystać pomoc, jaką oferują odpowiednio dobrane środki farmakologiczne. W wielu przypadkach bardzo szybko udaje się poczuć poprawę i powrócić do normalnego życia.

Psychiatrzy w Lecznicy Puls:

Specjalista psychiatra:

lek. med. Jacek Balicki
Poniedziałek : od 15:30

Specjalista psychiatra:

dr n. med. Paweł Pawełczak

Środa : od 08:00