Warszawa – Ursus ul. Plutonu AK "Torpedy" 26 +48 22 668 48 53 Kom. 605 520 555
Pon-Pt – 8.00-20.00 Sob – od 8:00

LARYNGOLOG

Infekcje uszu, gardła lub nosa zdarzają się bardzo często – i to nie tylko w okresie jesienno-zimowym. W takiej sytuacji niezbędna jest konsultacja ze specjalistą, który diagnozuje i leczy schorzenia struktur znajdujących się w obrębie szyi i głowy. W naszej lecznicy oferujemy konsultacje z doświadczonymi lekarzami, między innymi z laryngologiem.

Laryngolog Ursus – kiedy udać się na wizytę?

Lekarz larynogolog zajmuje się chorobami, które mają swoje umiejscowienie w obrębie głowy, jednak z wyłączeniem narządu wzroku. Obejmuje to schorzenia ucha, nosa, krtani, kości skroniowej, jamy ustnej, gardła, przełyku, zatok przynosowych, oskrzeli oraz tchawicy. Specjalista ten nie tylko może zalecić odpowiednią farmakoterapię, ale też wykonać na miejscu np. zabieg czyszczenia uszu.
Kiedy warto udać się do tego specjalisty? Między innymi w przypadku chrypki, częstego bólu gardła, zaburzeń połykania, nawracających bólów głowy, przewlekłego kataru czy krwawień z nosa. Wskazaniem do omówienia się na wizytę jest też chrapanie, szumy uszne, pogorszenie słuchu, bóle ucha, oddychanie przez usta czy guzy szyi i głowy.

Laryngolog Ursus – nasza oferta

Podczas pierwszej wizyty u laryngologa, specjalista zbiera wywiad podczas rozmowy z pacjentem, uważnie słuchając towarzyszących mu objawów. Następnie może za pomocą wziernika obejrzeć jamę ustną, ucho lub nos pacjenta albo też wykonać dodatkowe badania . Każdej konsultacji w naszej lecznicy towarzyszy miła atmosfera, a lekarze dokładają starań, aby zapewnić pacjentom usługi medyczne na najwyższym poziomie. Doświadczenie naszych lekarzy oraz wiedza merytoryczna, którą cały czas pogłębiają, sprawia, że potrafią oni trafnie postawić diagnozę i szybko przynieść ulgę pacjentom. Wyróżnia ich profesjonalizm, łatwość w nawiązywaniu kontaktów i indywidualne podejście.

Laryngolog Ursus – Specjalista otolaryngolog

dr Marcin Skrzyniarz

Wtorek: od 14:00

Zadzwoń żeby się umówić:

+48 22 668 48 53
+48 605 520 555