Warszawa – Ursus ul. Plutonu AK "Torpedy" 26 +48 22 668 48 53 Kom. 605 520 555
Pon-Pt – 8.00-20.00 Sob – od 8:00

ZABIEGI ORTOPEDYCZNE

Lecznica Puls oferuje nowoczesne zabiegi dla pacjentów – leczenie prowadzone jest na najwyższym poziomie przez wykwalifikowanych, doświadczonych specjalistów z wykorzystaniem najwyższej jakości sprzętu. Zachęcamy do bliższego zapoznania się z naszą pełną ofertą!

 

Prowadzimy:

  • ZABIEGI ORTOPEDYCZNE
  • ZABIEGI CHIRURGICZNE / ONKOLOGICZNE

 

ZABIEGI ORTOPEDYCZNE

Prowadzimy nowoczesne zabiegi ortopedyczne, które pozwalają naszym pacjentom na szybki powrót do sprawności, między innymi po urazach, wypadkach, w przypadku zwyrodnień.

Wykonujemy zabiegi ortopedyczne z użyciem sprawdzonych preparatów, z którymi można uzyskać bardzo dobre efekty. Stosujemy zastrzyki z kwasu hialuronowego oraz z czynników wzrostu (osocze bogatopłytkowe).

 

Zajmujemy się leczeniem dolegliwości takich jak:

  • zmiany zwyrodnieniowe stanów
  • uszkodzenia ścięgien i mięśni

 

Więcej informacji o oferowanych przez naszą Przychodnię zabiegach można uzyskać podczas wizyty w gabinecie u lekarza ortopedy. Zachęcamy do umówienia się na dogodny termin konsultacji!

ZABIEGI CHIRURGICZNE / ONKOLOGICZNE

Dla naszych pacjentów prowadzimy także zabiegi chirurgiczne onkologiczne, które pozwalają na usunięcie różnych typów zmian.

Nasza Lecznica posiada własny gabinet chirurgiczno-onkologiczny, w którym można uzyskać fachową poradę lekarza i uzyskać diagnozę. W razie konieczności usunięcia zmiany prowadzimy zabiegi chirurgiczne onkologiczne– wykonuje je wykwalifikowany chirurg-onkolog.

 

Usuwamy między innymi takie zmiany skórne jak:

  • kaszaki
  • tłuszczaki
  • włókniaki
  • brodawki
  • atypowe znamiona
  • i inne

 

Zmiany usuwane są nowoczesnymi metodami, między innymi przez miejscowe wycięcie czy koagulację. Lekarz dobiera odpowiednią metodę leczenia w zależności do charakteru zmiany i jej wielkości. Dbamy o to, aby zabiegi chirurgiczne onkologiczne nie pozostawiały po sobie nieestetycznych blizn. Wykonujemy również zabiegi wymagające rekonstrukcji tkanek.

Wszystkie zabiegi prowadzimy w znieczuleniu miejscowym, dzięki czemu pacjent nie odczuwa żądnych dolegliwości bólowych.

Po wycięciu tkanka jest poddawana badaniu histopatologicznemu, które pozwala na ocenę jej charakteru.

Więcej informacji dotyczących oferowanych przez nas zabiegów można uzyskać podczas konsultacji z lekarzem – zachęcamy do umówienia się na termin wizyty w gabinecie.

Jeśli mają Państwo dodatkowe pytania związane z naszymi usługami, jesteśmy zawsze do dyspozycji. Prosimy o kontakt – odpowiemy na każde z nich wyczerpująco.

Zapraszamy serdecznie do wybrania zabiegów z naszej oferty w Lecznicy Puls!

lp. ZABIEG
1 KONSULTACJA CHIRURGICZNA
2 WYCIĘCIE PROSTE ZMIANY DO 1.5 CM
3 WYCIĘCIE ZMIANY POWYŻEJ 1.5 CM
4 WYCIĘCIE DWÓCH LUB WIĘCEJ ZMIAN
5 ZABIEG WYMAGAJĄCY REKONSTRUKCJI TKANKI
6 ZCIĘCIE ZMIANY LUB KOAGULACJA ZMIANY ŁAGODNEJ