Warszawa – Ursus ul. Plutonu AK "Torpedy" 26 +48 22 668 48 53 Kom. 605 520 555
Pon-Pt – 8.00-20.00 Sob – od 8:00

STOMATOLOG

STOMATOLOG :

 

Stomatologia zachowawcza

To wypracowane przez dentystów metody zachowania naturalnych właściwości zębów, które zostały utracone na skutek działania bodźców zewnętrznych.
W opinii specjalistów kontrole uzębienia należy przeprowadzać co najmniej raz na pół roku.
W obszarze zainteresowań stomatologii ogólnej znajduje się leczenie nadwrażliwości zębów oraz znany wielu osobom problem próchnicy. Leczenie może również dotyczyć uszkodzonego uzębienia oraz przebarwień powstałych na skutek działania czynników zewnętrznych.
Stomatologia zachowawcza wykorzystuje takie zabiegi jak: leczenie próchnicy zębów, odbudowa tkanek zęba poprzez wypełnienia oraz znane wielu osobom, leczenie kanałowe. Zabiegi w naszej lecznicy poprzedzone są konsultacją z dentystą specjalizującym się w stomatologii zachowawczej. Stomatolog pomoże dobrać metodę leczenia oraz środki zachowawcze.

 

 

Stomatologia dziecięca

Niezwykle ważne jest by dzieci, już od najmłodszych lat otoczone były dobrą i profesjonalną opieką stomatologa. Według opinii dentystów, jeżeli odpowiednio wcześnie zadbamy o profilaktykę, unikniemy nieprzyjemnego dla dziecka procesu leczenia i wizyt u dentysty w późniejszym czasie.
Właściwy kontakt dziecka ze stomatologiem kształtuje późniejsze nastawienie pacjenta do wizyt w gabinecie dentystycznym. Dlatego niezwykle ważne jest aby wybrać dobrego stomatologa, który zrozumie małego pacjenta, jego lęki i potrzeby.

 

 

Chirurgia stomatologiczna

Zajmuje się między innymi różnego typu schorzeniami tkanek miękkich i twardych w obrębie jamy ustnej. Chirurgia stomatologiczna to operacyjne leczenie uzębienia a najbardziej znane zabiegi w chirurgii to usunięcie zębów  tzw. (ekstrakcja) .

Lek. stomatolog – Adam Górka

Poniedziałek: od 15:00

Lek. stomatolog – Beata Bogucka

Środa: od 15:00

Lek. stomatolog – Michał Czajkowski

Wtorek : od 9:00
Czwartek : od 9:00

Lek. stomatolog – Edyta Kos

Wtorek : od 15:00

Lek. stomatolog – Anna Sobczuk

Wtorek : od 15:00

Lek. stomatolog – Radosław Niksiński

Wtorek : od 15:00
Czwartek : od 15:00
Piątek : od 9:00

Lek. stomatolog – Edyta Skotak-Mrozowska

Środa : od 9:00
Sobota : od 9:00