Warszawa – Ursus ul. Plutonu AK "Torpedy" 26 +48 22 668 48 53 Kom. 605 520 555
Pon-Pt – 8.00-20.00 Sob – od 8:00

GINEKOLOG

Ginekolog Ursus: zachęcamy do skorzystania z oferty konsultacji badań ginekologicznych w naszej Lecznicy Puls znajdującej się na warszawskim Ursusie.

Ginekolog jest lekarzem, który zajmuje się profilaktyką, diagnostyką, a także leczeniem chorób kobiecych narządów rodnych. Lekarz ginekolog może pracować również jako położnik, zajmując się prowadzeniem ciąży oraz odbieraniem porodu.

Gabinet ginekologiczny w Lecznicy Puls zapewnia pełną i fachową obsługę, która włącza konsultacje z jednymi z najlepszych lekarzy ginekologów w stolicy, a także szeroką ofertę badań ginekologicznych.

Lecznica Puls – ginekolog USG Warszawa – zachęcamy do umówienia się na wizytę!
W naszym gabinecie dostępne są następujące badania:

● cytologia

● wymazy

● badanie USG przez powłoki brzuszne

● badanie USG TV – transwaginalne

● badania położnicze

● i inne badania

● zakładanie wkładek wewnątrzmacicznych

● zamrażanie nadżerek

● usuwanie kłykcin kończystych , małych włókniaków

 

Cytologia – rozmaz z szyjki macicy, który wykorzystywany jest przy ocenie stanu tego narządu. Pozwala na wczesne wykrycie chorób, w tym między innymi raka szyjki macicy w stadium bezobjawowym.

Wymazy – przeprowadzane przy podejrzeniu występowania infekcji intymnych, na przykład wywołanych przez bakterie lub grzyby.

Badanie USG przez powłoki brzuszne – badanie ultrasonograficzne, które prowadzone jest przede wszystkim u kobiet, które jeszcze nie rozpoczęły współżycia. Przed badaniem zaleca się maksymalne wypełnienie pęcherza, co pozwala na uzyskanie najlepszej widoczności narządów.

Badanie USG TV – transwaginalne, dopochwowe – to jedno z najczęściej prowadzonych badań ginekologicznych, które pozwala na dokładne zobrazowanie stanu narządów płciowych kobiety, w tym macicy, jajowodów oraz jajników.

Badanie USG położnicze – badania przeprowadzane u kobiet ciężarnych, umożliwiają ocenę postępów w rozwoju płodu oraz szybkie wykrycie ewentualnych schorzeń. Prowadzone podczas regularnych wizyt kontrolnych w gabinecie.

W naszej Lecznicy Puls stosujemy nowoczesny aparat ultrasonograficzny GE Voluson S6, który pozwala na prowadzenie badań USG 3D i 4D, zapewniając najwyższą dokładność obrazowania.

USG ginekologiczne Warszawa cena – nasza Lecznica Puls zapewnia przystępne ceny badań ginekologicznych. Udzielamy informacji o cenach przez telefon – zachęcamy do kontaktu.

Ginekolodzy w Lecznicy Puls:

Specjalista ginekolog-położnik lek. med. Longin Grodek
Piątek : od 16:30

Specjalista ginekolog-położnik lek. med. Lidia Sztand – Cieślikowska
Poniedziałek: od 18:00

Specjalista ginekolog-położnik lek. med. Jacek Mirakowski
Poniedziałek : od 12:30

Lecznica Puls – ginekolog Ursus, USG ginekologiczne Warszawa – zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszej oferty!