Warszawa – Ursus ul. Plutonu AK "Torpedy" 26 +48 22 668 48 53 Kom. 605 520 555
Pon-Pt – 8.00-20.00 Sob – od 8:00

CHIRURG-ONKOLOG

CHIRURG/ONKOLOG : Zmiany skórne takie jak kaszaki, tłuszczaki , włókniaki , brodawki oraz atypowe znamiona , powinny być wycinane chirurgicznie. Nasza Lecznica posiada gabinet chirurgiczno-onkologiczny , w którym możliwe jest wykonanie tego rodzaju zabiegów oraz konsultacji . Zabieg wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym.

Wycięta tkanka jest poddawana badaniu histopatologicznemu.

O doktorze :

Dr n. med. Paweł Piotrowski – chirurg onkolog z ponad 30 letnim stażem klinicznym. Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Warszawie . Zawodowo doktor został związany z Centrum Onkologii-Instytutu im. M. Skłodowskiej – Curie w Warszawie. Specjalizację w Chirurgii Onkologicznej uzyskał w 1993 roku pod okiem prof.dr hab.med. Andrzeja Kułakowskiego – niekwestionowany autorytet europejski i jeden z protoplastów nowoczesnej Onkologii w Polsce.
Specjalizuje się w problematyce leczenia nowotworów przewodu pokarmowego, z wykorzystaniem technik klasycznych i laparoskopowych, szczególnie jelita grubego (odbytnicy i okrężnicy) oraz żołądka, a także nowotworów gruczołu piersiowego i skóry.
Zajmuje się badaniami nad wykorzystaniem materiałów biotechnologicznych w medycynie regeneracyjnej i rekonstrukcyjnej.

 

Specjalista chirurgii onkologicznej dr n. med. Paweł Piotrowski

Termin dostępny w rejestracji